do kasy suma: 0,00 zł
Polityka prywatności

Polityka prywatności.

 1. Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania danych osobowych pozyskanych w związku z działalnością sklepu internetowego grzybysuszone.pl (zwanego dalej Sklepem).

 2. Administratorem danych osobowych jest Cezary Kasperowicz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą P. H. Edulis Cezary Kasprowicz, Wełmice 55, 66-627 Bobrowice, NIP 9261475439, tel. 697020084, e-mail sklep@grzybysuszone.pl (zwany dalej Sprzedającym).

 3. Dane osobowe w Sklepie przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 4. Dane osobowe pozyskiwane są przez Sprzedającego dobrowolnie w momencie:

 • zakładania konta w Sklepie (imię, nazwisko, adres e-mail),

 • składania zamówienia (imię, nazwisko, nazwa firmy, adres do wysyłki, adres do FV, Nip, nr telefonu, adres e-mail),

 • korzystania z formularza kontaktowego (imię, nazwisko, adres e-mail).

 1. Celem pozyskania danych osobowych jest realizacja złożonego w Sklepie zamówienia. Kupujący składając zamówienie wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w zakresie potrzebnym do jego realizacji czyli dostarczenia towaru i dokonania rozliczenia.

 2. Dane osobowe mogą być przekazywane:

 • firmie kurierskiej w celu dostarczenia towaru

 • firmie księgowej w celu dokonania rozliczenia

 • firmie hostingowej w celu udostępnienia zasobów serwerowni.

 1. Dane osobowe nie są udostępniane firmą zewnętrznym np. w celach marketingowych.

 2. Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane osobowe, prawo do ich sprostowania, prawo do sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do ich przeniesienia, prawo do żądania ich usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt e-mail: sklep@grzybysuszone.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl