do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Od kilku lat obserwujemy systematyczny wzrost cen grzybów suszonych zwłaszcza przed świętami Bożego Narodzenia. Wzrost ten wiąże się nie tylko z nieurodzajem na grzyby czy specyfiką produkcji ale przede wszystkim z dużą ilością podmiotów pośredniczących między "lasem a stołem".

To nie wszystko, od jakiegoś czasu do Polski, zwłaszcza w latach nieurodzaju, trafia bardzo duża ilość grzybów suszonych importowanych z Chin, krajów Bałkańskich, zza wschodniej granicy i wielu innych miejsc. Zwłaszcza grzyby Chińskie pozostawiają wiele do życzenia ich walory aromatyczno-smakowe są raczej nijakie. A przecież kupując grzyby suszone zależy nam przede wszystkim na specyficznym przyjemnym aromacie i smaku.

Sklep grzybysuszone.pl powstał właśnie po to by wyjść na przeciw oczekiwaniom konsumentów chcących kupić stosunkowo nie drogie, dobrej jakości grzyby bezpośrednio od polskiego producenta.

Jesteśmy niewielką rodzinną firmą, która od 20-stu lat zajmuje się suszeniem i sprzedażą grzybów suszonych. Posiadamy własną sieć skupów grzybów w woj. lubuskim, sami zajmujemy się suszeniem, pakowaniem i dystrybucją naszych towarów.

Na grzybysuszone.pl sprzedajemy wyłącznie grzyby i od niedawna owoce leśne naszej produkcji, staramy się zapewnić jak najlepszą jakość, bardzo szeroki asortyment, a pomijając, zazwyczaj licznych pośredników, możemy zaproponować Państwu konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl