do kasy suma: 0,00 zł
Płatność i wysyłka

Płatności

Płatności za zamówiony towar można dokonywać w następujący sposób:

  • za pobraniem – za zamówienie można zapłacić gotówką lub kartą kurierowi przy odbiorze przesyłki. Realizację zamówienia rozpoczniemy po jego złożeniu, za pobraniem nie wysyłamy przesyłek zagranicznych,

  • przelewem zwykłym – na nasz rachunek bankowy. Dane do przelewu widoczne będzie po wybraniu tej opcji płatności, zostaną także wysłane w wiadomości e-mail potwierdzającej dokonanie zamówienia. Przelewu możesz dokonać przez internet, w banku lub na poczcie. Realizację zamówienia rozpoczniemy po zaksięgowaniu wpłaty,

  • poprzez system płatności elektronicznych, kartą kredytową lub Blikiem – taka wpłata jest odnotowana przez nas natychmiastowo i od razu przystępujemy do realizowania zamówienia. Nasz Sklep obsługuje następujące typy kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic.

Wysyłki krajowe:

  • wysyłka towaru na terenie Polski odbywa się najczęściej za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost. Kurier dostarcza paczkę zazwyczaj 1-2 dni robocze od jej nadania,
  • wszystkie informacje o płatnościach i kosztach wysyłki widoczne będą w podsumowaniu Twojego zamówienia a także wysłane zostaną w wiadomości e-mail potwierdzającej dokonanie zamówienia.

Tabela opłat za przesyłki krajowe w sklepie grzybysuszone.pl

Waga paczki

do 30 kg

Wartość zamówienia

za pobraniem

przelew

do 300 zł

15,00 zł

10,00 zł

od 301 do 500 zł

15,00 zł

0,00 zł

powyżej 500 zł

0,00 zł

0,00 zł

Wysyłki zagraniczne:

Realizujemy wysyłki naszych towarów także do licznych krajów Europy, pod warunkiem wyboru płatności przelewem lub kartą kredytową, za granicę nie wysyłamy towaru za pobraniem.

  • wysyłka towaru na terenie Europy odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich: DPD, UPS, GLS, TNT. Kurier dostarcza paczkę zazwyczaj w 3-5 dni od jej nadania.
  • kwota opłaty doliczona zostanie do transakcji po wybraniu z listy odpowiedniego kraju podczas wpisywania danych adresowych. Wszystkie kraje i przypisane do nich ceny przesyłek znajdują się w poniższej tabeli. Jeżeli nie znajdziecie w niej Państwo swojego kraju docelowego prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Tabela opłat za przesyłki do państw na terenie Europy w sklepie grzybysuszone.pl

Waga paczki Kraj Cena w zł Cena w euro
do 10 kg Niemcy 45 10
Czechy 55 12,25
Słowacja 60 13,35
Belgia, Holandia, Luksemburg 65 14,45
Dania 75 16,7
Francja, Włochy 95 21,15
Hiszpania (poza Wyspami Kanaryjskimi), Słowenia 110 24,45
Irlandia 115 25,55
Grecja, Finlandia, Portugalia, Szwecja 0 26,7
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl